X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

1. Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.40.Dzisiaj też od godz. 14.00 na boisku sportowym przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie organizowany jest Piknik Pokoleń przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Uniwersytet III Wieku. Zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału.

2. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pielgrzymce Honorowej Straży NSPJ na Jasną Górę w  najbliższą sobotę (16.06). Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających w najbliższy wtorek po mszy świętej wieczornej. Dla udających się na pielgrzymkę na Krzeptówki w zakrystii do odebrania jest plan pielgrzymki.

3. W najbliższą środę (13.06) w liturgii kościoła wspominamy św. Antoniego z Padwy. W tym dniu na zakończenie każdej Mszy świętej poświęcenie lilii. Wieczorem zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 17.30 (różaniec, msza święta z kazaniem Maryjnym, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej i Apel Fatimski).

4. Dziękujemy parafianom rejonu Mickiewicza za przygotowanie dzisiejszej liturgii słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o  przygotowanie liturgii słowa parafian rejonu Sokół.

5. Członków Honorowej Straży NSPJ zapraszamy do uczestnictwa codziennego w  nabożeństwach ku czci NSPJ w dni powszednie o godz. 17.40.

6. W najbliższy poniedziałek (11.06) po Mszy świętej wieczornej w ,,Białej Szkole”, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników wycieczki do Pragi, Wiednia i Budapesztu. Na spotkanie należy przynieść dowód osobisty.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p Mariana Kuś. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. Wszystkim Solenizantom (w tym s. Jolancie i s. Anecie), Jubilatom i tym, którzy obchodzą w  tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Najświętszej - naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.