mosShowHead();

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A. I/O Brzozów

12 NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.06.2016 PDF Drukuj Email

1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe połączone z nowenną do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. W najbliższy wtorek o godz. 10.00 mszę świętą dziękczynną za kończący się rok szkolny będą mieli uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie.

3. W czwartek (23.06) zapraszamy na mszę świętą dziękczynną za kończący się rok szkolny na godz. 9.30 uczniów Szkoły Podstawowej.

4. W piątek (24.06) swoją mszę świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00 będą mieć uczniowie szkół średnich, zaś o godz. 9.30 uczniowie Gimnazjum Nr 1.

5. W piątek (24.06) o godz. 18.00 w lesie Zdroju, przy kapliczce upamiętniającej istnienie Seminarium Duchowne w okresie wojennym, sprawowana będzie tradycyjnie msza święta. Zapraszamy bardzo gorąco do wzięcia udziału w tej mszy świętej przy Caritasie. Dla księży kończących w tym lesie Seminarium – to miejsce jest szczególne. Homilię wygłosi Ks. Prałat Andrzej Skiba – proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

6. W piątek (24.06) przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Dziękujemy parafianom rejonu Mickiewicza za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Sokół.

8. W najbliższą sobotę (25.06) święcenia diakonatu w Krakowie we wspólnocie O. Jezuitów przyjmie nasz parafianin Bartłomiej Hućko. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

9. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (26.06) o godz. 14.00 w naszej Kolegiacie sprawowana będzie msza święta dla uczestników Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy, zaś po mszy świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne i zapisy.

10. Firma PASS – POL z siedzibą w Sanoku informuje, iż aktualnie prowadzona jest rekrutacja na wydział montażu oraz wulkanizacji. Firma zachęca do składania podań wszystkie osoby poszukujące zatrudnienia. Szczegółowe informacje umieszczone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przy bramie głównej.

11. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Tronu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy dzisiejszym niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

11 NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.06.2016 PDF Drukuj Email

1. W naszej parafii przeżywamy dzisiaj Uroczystości związane z 1050 rocznicą Chrztu Polski. Prosimy o zapoznanie się z programem naszych Uroczystości i zapraszamy do wzięcia udziału.

2. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz.15.30.

3. Jutro (13.06) nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 17.30 (różaniec, msza święta z kazaniem maryjnym i procesja z figurą matki Bożej Fatimskiej. Z racji wspomnienia św. Antoniego Padewskiego podczas każdej mszy świętej poświęcenie lilii.

4. We wtorek po mszy świętej wieczorowej spotkanie formacyjne dla członków Honorowej Straży NSPJ. Na Podlesiu przy kapliczce św. Antoniego dodatkowa msza święta o godz. 19.00

5. W czwartek po mszy świętej wieczorowej spotkanie dla osób udających się w dniu 18 czerwca na Pielgrzymkę do Częstochowy na doroczne spotkanie Honorowej Straży NSPJ.

6. O przygotowanie liturgii mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Mickiewicza, a dzisiaj dziękujemy parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii słowa. Najbliższa niedziela (19.06) jest trzecią niedzielą miesiąca. Zmiana tajemnic róż różańcowych i nowenna do naszej Pani Brzozowskiej o godz. 15.15.

7. W najbliższą niedzielę Dzieci Boże i Oaza młodzieżowa zbierać będą do puszek przed kościołem dowolne ofiary z przeznaczeniem na dofinansowanie naszych dzieci i młodzieży udających się na rekolekcje wakacyjne. Za wsparcie tej inicjatywy już dzisiaj w imieniu dzieci i młodzieży składamy serdeczne Bóg zapłać, jak i za dzisiejsze ofiary składane na rzecz prowadzonych w naszej parafii prac remontowo – konserwatorskich.

8. Brzozowski Ruch Konserwatywny zaprasza na mszę świętą trydencką w najbliższą niedzielę (19.06) na godz. 13.00, która sprawowana będzie w Bazylice w Starej Wsi.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Gabrielę Stanisławczyk i Bogusława Florczaka. Dusze wiernych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

10. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Tronu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy głębokich przeżyć związanych z dzisiejszymi obchodami 1050 rocznicy Chrztu Polski na naszej ziemi brzozowskiej. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>