mosShowHead();

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A. I/O Brzozów

21 niedziela zwykła – 23.08.2015 PDF Drukuj Email

1. Nieszpory dzisiejsze o godz.15.40.

2. W najbliższą środę (26.08) w liturgii Kościoła przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte jak w dni powszednie.

3. W najbliższą niedzielę (30.08) Dożynki Diecezjalne w Krościenku Wyżnym. Uroczysta suma o godz. 12.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym dziękczynieniu za tegoroczne zbiory.

4 Dziękujemy parafianom rejonu Zdrój za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Widacz.

5. Kończą się wakacje szkolne. Dzieci i młodzież zachęcamy, aby skorzystali ze spowiedzi świętej. Spowiedź codziennie podczas porannej mszy świętej i wieczorowej.

6. W miesiącu wrześniu będziemy zbierać makulaturę z przeznaczeniem „woda dla Sudanu”. Prosimy zatem o przygotowywanie makulatury, a o czasie odbioru makulatury poinformujemy.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Klarę Szul – Nowinka i Irenę Drożdż. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

20 niedziela zwykła – 16.08.2015 PDF Drukuj Email

1.Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15. Przypominamy ,że przed kościołem zbierane są ofiary do puszek z przeznaczeniem na misje w Paragwaju . Ofiary te zostaną złożone na ręce ks. Andrzeja Dańko, naszego rodaka ,tam posługującego.

2. Dziękujemy parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Zdrój.

3.Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>