mosShowHead();

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A. I/O Brzozów

XX niedziela zwykła -17.08.2014 PDF Drukuj Email

1.Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2.Dziękujemy parafianom rejonu Podlesie za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Potok.

3.W najbliższą niedzielę (23.08) w Miejscu Piastowym „V Podkarpackie Wesele bez Toastu”. Zachęcamy do wzięcia udziału. Program szczegółowy znajduje się w gablocie przy wejściu głównym do kościoła.

4. W ostatnich dniach w wyniku gwałtownych zjawisk pogodowych ucierpiało ponad 200 rodzin mieszkających, głównie w Kraczkowej oraz okolicznej Malawie Solidaryzując się z poszkodowanymi pragniemy pomóc rodzinom, które ucierpiały w kataklizmie i stanęły w obliczu nieplanowanych wydatków przy zabezpieczeniu i odbudowie swoich domów. Wobec powyższego Metropolita Przemyski, Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik zwrócił się z prośbą, by we wszystkich kościołach i kaplicach naszej Archidiecezji zostały zebrane do puszek ofiary na ten cel. W naszej parafii będą zbierane ofiary w najbliższą niedzielę tj. 24.08.2014r.

5.Burmistrz Brzozowa zaprasza mieszkańców do udziału w pracach nad kształtem „Strategia Rozwoju Gminy Brzozów na lata 2014 – 2024”. Konsultacje odbędą się w najbliższą środę (20.08) od godziny 9.00 do 16.00 w Sali Urzędu Miejskiego w Brzozowie. Szczegółowe informacje na temat zakresu i harmonogramu prac znajdują się na stronie internetowej Gminy pod adresem: www.brzozow.pl

6. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki Naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a dzisiaj w Dniu Pańskim życzymy Wam wszystkim radosnych spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół, sąsiadów, błogosławionego odpoczynku.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.08.2014 PDF Drukuj Email

1. Z naszej parafii wyruszyła dzisiaj Piesza Pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do Pani Słuchającej. Polecajmy Pielgrzymów w naszych modlitwach.

2. W środę (13.08) nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 Msza Święta z kazaniem maryjnym, następnie różaniec i procesja z figurą Matki Bożej fatimskiej wokół kościoła. Modlić się będziemy w intencji pokoju na świecie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

3. W czwartek (14.08) w liturgii Kościoła wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego.

4. W piątek (15.08) Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w porządku niedzielnym. Podczas każdej mszy świętej poświęcenie kwiatów i ziół. W Starej Wsi uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00, której przewodniczył będzie Ks. Bp. Stanisław Jamrozek. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Dzisiaj dziękujemy parafianom rejonu Horybek za przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz.11.00 parafian rejonu Podlesie.

6.W najbliższą niedzielę (17.08) Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

7. Za złożone ofiary na rzecz prowadzonych przy naszej świątyni prac remontowo – konserwatorskich składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Łukasza Ryń. Wieczne odpoczywanie…

9. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki Matki Bożej Wniebowziętej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a dzisiaj w Dniu Pańskim życzymy Wam wszystkim radosnych spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół, sąsiadów, błogosławionego odpoczynku.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>