mosShowHead();

PEKAO S.A. I/O Brzozów

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.07.2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez xkos
1. Dzisiaj Nowenna do nasze Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz.15.15.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: we wtorek (22.07) św. Marię Magdalenę, w środę (23.07) św. Brygidę, Patronkę Europy, w czwartek (24.07) św. Kingę, w sobotę (26.07) świętych Joachima i Annę – Rodziców Matki Bożej. W tym dniu modlimy się za rodziców i ludzi starszych.

3. Dziękujemy parafianom rejonu Podwale, Kopernika 1,3 oraz Bielawskiego 2 za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś o przygotowanie liturgii mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Kopernika 5,7,9 oraz Osiedlowa i Asnyka.

4. OO. Jezuici zapraszają bardzo serdecznie na „Jezuicki Festyn Rodzinny”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (27.07) w Starej Wsi. Gwiazdą Festynu będzie Eleni.

5. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Janinę Kozak oraz Władysława Koniecznego. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu.

6. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a dzisiaj w Dniu Pańskim życzymy Wam wszystkim radosnych spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół, sąsiadów, błogosławionego odpoczynku.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.07.2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez xkos

1. Dzisiaj o godz. 17.30 początek nabożeństwa fatimskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o którą prosi Matka Boża, aby świat ustrzec przed złem i prosić o nawrócenie grzeszników.

2. Dziękujemy bardzo serdecznie za wszystkie ofiary składane na rzecz prowadzonych w parafii inwestycji remontowo – konserwatorskich. Mówimy staropolskie „Bóg zapłać.”

3. Trwa nowenna przed wspomnieniem liturgicznym Matki Bożej z Góry Karmel. W najbliższą środę podczas mszy świętej wieczorowej o godz. 18.00 będą mogły przyjąć Szkaplerz osoby, które pragną ten Szkaplerz nosić. Zapraszamy w tym dniu wszystkie osoby, które przyjęły Szkaplerz Święty do uczestniczenia we mszy świętej.

4. Dziękujemy parafianom rejonu Sokół za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś o przygotowanie liturgii mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Podwale, Kopernika 1,3 oraz Bielawskiego 2.

5. W najbliższą niedzielę o godz. 15.15 Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych.

6. W najbliższą niedzielę (20.07) z racji wspomnienia świętego Krzysztofa, które przypada 25 lipca podczas mszy świętych będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Razem z Miva Polska chcemy dziękować Bogu za bezpieczne podróże i jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Ofiary z tego tytułu ministranci zbierać będą przy bramach wyjściowych placu kościelnego.

7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Władysława Dobosz oraz Jadiwgę Kosztyła. W poniedziałek o godz. 16.00 odbędzie się pogrzeb śp. Janiny Kozak. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu.

8. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a dzisiaj w Dniu Pańskim życzymy Wam wszystkim radosnych spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół, sąsiadów, błogosławionego odpoczynku.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>