mosShowHead(); ";} /*B6D1B1EE*/ ?>

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A. I/O Brzozów

22 niedziela zwykła – 28.08.2016 PDF Drukuj Email

1.Dzisiaj przeżywamy dzień dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Uroczysta msza święta dożynkowa w Polańczyku o godz. 12.00 zaś w najbliższą niedzielę na Jasnej Górze. Szczegółowe informacje na plakatach umieszczonych w gablotach przed kościołem. Nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.30. Zapraszamy.

2.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30 – 18.00. W pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta od godz. 17.00 – szczególna modlitwa za powołanych z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek miesiąca podczas każdej mszy świętej zmiana bilecików członków Honorowej Straży Serca Jezusowego i dodatkowa msza święta o godz. 9.30. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy też chorych z posługą kapłańską. W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym i katechetycznym prosimy dzieci i młodzież, aby w tym tygodniu skorzystali ze spowiedzi świętej.

3. W najbliższy czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza święta dla młodzieży szkół średnich o godz. 8.00, dla Gimnazjum o godz. 9.30, zaś uczniowie Szkoły Podstawowej klas od” O- 6” przychodzą do szkoły na godz. 10.30 a msza święta o godz. 11.30 w kościele. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie będą mieć mszę świętą inaugurującą nowy rok szkolny w piątek o godz. 11.00.

4. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej w sobotę o godz. 8.45, a o godz. 9.30 dodatkowa msza święta.

5. W najbliższą niedzielę (04.09) podczas Mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Dziękujemy parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Rynek.

7. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. Swoje spotkania wznawiają wszystkie grupy parafialne wg dotychczasowego porządku. Zapraszamy i zachęcamy nowe osoby do włączenia się w życie tych grup. Szczegółowy harmonogram spotkań znajduje się w gablotach oraz na naszej parafialnej stronie internetowej. Ministranci najbliższe spotkanie mają we wtorek (30.08) o godz. 16.30, lektorzy w środę o godz. 16.30. Spotkania w Białej Szkole. Grupa biblijno – modlitewna w najbliższy czwartek po mszy świętej wieczorowej. W każdą sobotę do "Białej Szkoły" na godz. 9.00 zapraszamy serdecznie dziewczynki i chłopców utalentowanych muzycznie, chcących i lubiących śpiewać na chwałę Pana Boga i na pożytek ludzki.

9. Przypominamy o dniu skupienia( 10.09 tj. sobota) dla Straży Honorowej NSPJ w Sanoku. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii do 2.09.

10. Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje już po raz drugi zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Obecna akcja zbierania tego sprzętu zakłada jak poprzednio wsparcie konkretnych projektów katolickich – głównie misyjnych. Zbiórka przeprowadzona zostanie w dniu 7.09 do godz. 12.00. Tak, jak poprzednio wspomniany sprzęt prosimy składać na placu kościelnym od strony zakrystii.

11. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Wszystkim dzieciom, młodzieży nauczycielom i wychowawcom życzymy obfitości łask w nowym roku szkolnym.

21 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.08.2016 PDF Drukuj Email

1. Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz.15.15.

2. W środę (24.08) w liturgii Kościoła przeżywamy święto św. Bartłomieja Apostoła.

3. W piątek (26.08) liturgiczna Uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas mszy świętej o godz. 18.00 uroczyście dokonamy Aktu Zawierzenia Parafii Matce Bożej z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Dziękujemy parafianom rejonu Widacz za przygotowanie liturgii Słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Słowa parafian rejonu Borkówka.

5. W dniu 10.09.2016r o godz. 9.00 w Parafii NSPJ w Sanoku odbędzie się dzień skupienia dla członków Honorowej Straży NSPJ. Zgłoszenia trwają do 2.09.2016r.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Pawła Hliwę i Franciszka Widziszewskiego. Dusze wiernych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

7. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki Matki Bożej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsca swego zamieszkania.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>