mosShowHead();

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A. I/O Brzozów

13 NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.06.2015 PDF Drukuj Email

1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe do NSPJ o godz.15.30.

2. Jutro Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z kazaniami będą o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30 - 18.00. Prosimy dzieci i młodzież, aby skorzystali ze spowiedzi świętej, aby z Panem Bogiem przeżywać ten czas wakacji. Godzina święta w czwartek od godz.17.00. W piątek dodatkowa msza święta o godz. 9.30.Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ podczas każdej mszy świętej. Chorych odwiedzimy z posługą kapłańską w godzinach przedpołudniowych.

4. W sobotę o godz. 8.45 rozpoczęcie nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca.

5. W najbliższą niedzielę msza święta o godz. 8.00 z udziałem pątników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Każdy, kto chce się włączyć w Pielgrzymkę Duchową jest proszony, aby wypełnił Kartę Duchowego Pielgrzyma i przekazał Przewodnikowi Grupy Ks. Pawłowi Dziobowi. Na karcie podany jest kontakt telefoniczny. Karty są wyłożone na stoliku wraz z prasą katolicką.

6. Dziękujemy parafianom rejonu Mickiewicza za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś o przygotowanie liturgii mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Sokół.

7. Młodzież oazowa składa gorące podziękowanie wszystkim darczyńcom za okazaną im pomoc. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie 17–sto dniowych rekolekcji wakacyjnych, w których weźmie udział 30 osób z naszej parafii.

8. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. od 16.30 do 17.00, a w sobotę od godz.8.00 do 9.00.

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

12 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.06.2015 PDF Drukuj Email

1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ, nowenna do naszej Pani Brzozowskiej oraz zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15. Starosta Brzozowski i szkoły średnie zapraszają bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców na Piknik Rodzinny przy I LO w dniu dzisiejszym od godz. 15.00 – 19.00. W programie wiele darmowych atrakcji.

2. W najbliższą środę (24.06) liturgiczna Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W czwartek (25.06) zapraszamy na mszę świętą dziękczynną za kończący się rok szkolny na godz. 8.30 uczniów Szkoły Podstawowej, zaś na godz. 10.00 uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.

4. W piątek (26.06) swoją mszę świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00 będą mieć uczniowie szkół średnich, zaś o godz.9.30 uczniowie Gimnazjum.

5. W piątek (26.06) o godz. 17.30 w lesie Zdroju, przy kapliczce upamiętniającej istnienie Seminarium Duchowne w okresie wojennym, sprawowana będzie tradycyjnie msza święta. Zapraszamy bardzo gorąco do wzięcia udziału w tej mszy świętej przy Caritasie. Dla księży kończących w tym lesie Seminarium - to miejsce jest szczególne. Homilię wygłosi Ks. Prałat Andrzej Skiba – proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

6. Dziękujemy parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Mickiewicza.

7. Burmistrz Brzozowa uprzejmie informuje, że na terenie Brzozowa darmowa dostawa jabłek odbędzie się 24 i 26 czerwca 2015r. od g. 12.00 na stadionie MOSIR w Brzozowie (ul. Legionistów 3). Każda rodzina może otrzymać jedną skrzynkę jabłek po uprzednim podpisaniu listy odbioru.

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>