mosShowHead();

Numer konta bankowego:
PEKAO S.A. I/O Brzozów

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.09.2014 PDF Drukuj Email

1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów. Taca przeznaczona jest na diecezjalne Radio Fara. Ofiarą do puszek pragniemy też wesprzeć rodziny doświadczone pożarem 3 tygodnie temu.

2. Dzisiaj o godz. 15.15 miesięczna Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic Róż Różańcowych.

3. Dziękujemy parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Mickiewicza.

4. Osoby wyjeżdżające do Częstochowy na Pielgrzymkę małżeństw i rodzin, zapraszamy na spotkanie organizacyjne – w najbliższy czwartek (25.09) po Mszy św. wieczorowej w „Białej szkole”.

5. Wyjazd do Dukli na spotkanie Róż Różańcowych (osób, które wyraziły taką wolę) w najbliższą sobotę (27.09) z przystanku PKS o godz. 8.30.

6. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a dzisiaj w Dniu Pańskim życzymy Wam wszystkim radosnych spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół, sąsiadów i błogosławionego odpoczynku.

ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO - 14.09.2014 PDF Drukuj Email

1. W kościele od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem „Prawda fundamentem wychowania”. W naszych modlitwach polecamy dzieci, młodzież i wychowawców.

2. W poniedziałek (15.09) w liturgii Kościoła przeżywamy wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Rozpoczynamy równocześnie Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki.  Na mszę święta wieczorową na godz. 18.00 zapraszamy we wtorek młodzież gimnazjalną klas III, w środę młodzież gimnazjalną klas II, zaś w czwartek uczniów klas I Gimnazjum i ich Rodziców. W czasie mszy świętej nastąpi uroczyste przyjęcie uczniów do grona przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania. Na msze święte w tych dniach zapraszamy bardzo serdecznie dzieci Szkoły Podstawowej i młodzież szkół średnich.

3. W najbliższą niedzielę o godz. 15.15 Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych.

4. Dziękujemy parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00,  zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Rynek.

5. W najbliższa niedzielę (21.09) o godz. 14.00 w Bliznem mszą świętą rozpocznie się spotkanie dla uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z grupy św. Wojciecha.

6. W sobotę ( 27.09 ) w Dukli odbędzie się doroczne spotkanie członków Róż Żywego Różańca. Osoby chętne na tę Pielgrzymkę prosimy o zapisywanie się w tym tygodniu na listę w zakrystii.

7. Osoby, które chciałyby wspomóc rodziny dotknięte pożarem domu, będą mogły to uczynić w najbliższą niedzielę przez złożenie ofiary do puszek przed kościołem, a za złożone dzisiaj ofiary na rzecz prowadzonych przez nas inwestycji remontowo - budowlanych składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Tygodnik „Gość Niedzielny” zawiera drugą część Dzienniczka św. Siostry Faustyny.

9. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a dzisiaj w Dniu Pańskim życzymy Wam wszystkim radosnych spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół, sąsiadów i błogosławionego odpoczynku.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>