Ministranci - tabela z punktami okres styczeń - marzec 2021 (plik. *.docx)

 

 

GRUPA I

IX

X

III

VI

SUMA

Jakub Wróbel (VII)

       

Witold Wróbel (VI)

       

Franciszek Wróbel

       

Patryk Smętek (VII)

       

Mateusz Pytlak (VII)

       

Dominik Helon (VIII)

       

MIchał Leśniak (IV)

       

Dominik Byczyński

       

Szymon Zubel (VII)

       

* * * 

GRUPA II

XI

X

III

VI

SUMA

Maksymilian Byczek

       

Antoni Byczek

       

Dominik Bieńczak

       

Arkadiusz Pietryka

       

Eric Nowak

       

Adrian Zgłobicki

       

Oliwier Rychlicki

       

Hubert Fijałka

       

Michał Zdziarski

       
Norbert Zdziarski        
Miłosz Skiba        

* * *

GRUPA III

IX

X

III

VI

SUMA

Arkadiusz Tabisz (IV)

       

Paweł Kalandyk (VI)

       

Mikołaj Gregorowicz

       

Hubert Sabik

       

Adam Miksiewicz

     

Antoni Gut

       

Michał Siglowy

       

Konrad Ryba

       

Michał Fijałka

       

 

* * *

GRUPA IV

XI

X

III

VI

SUMA

Kacper Malinowski

       

Szymon Kwiatkowski

       

Gabriel Sowiński (VI)

       

Miłosz Draguła (VI)

       

Rafał Stańko

       

Jakub Kobiałka

       

Franciszek Kędra

       

Tobiasz Kopylec

       
Miłosz Karamus        
Mikołaj Szuba        
Kacper Piotrowski        
           

* * *  

GRUPA V

XI

X

III

VI

SUMA

Mikołaj Tarasek

       

Kacper Przybyła (VII)

       

Maciej Zakielarz (VII)

       

Dawid Pietryka (VII)

       

Maksymilian Pietrasz

       

Kacper Dytko (VIII)

       

Karol Brajta (II L.O)

       

* * * 

GRUPA VI

III

IV

V

VI

SUMA

Andrzej Data (VII)

       

Jakub Kucharski (VII)

       

Tobiasz Pietrasz (IV)

       

Bartłomiej Frańczak

       

Adam Frańczak (V)

       

Jakub Bober

       

Kacpee Targowski

       

Szymon Fil

       
Maciej Data        
Piotr Czech (V)        
Michał Haduch        

 

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00