1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 16.00 która będzie bez kazania odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chórów z Brzozowa i Bliznego . Serdecznie zapraszamy.

2. W piątek ( 2.02) Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Bardzo prosimy o zabezpieczenie gromnic przed skapywaniem wosku, aby nie pobrudzić ławek i posadzki.
Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej archidiecezji, a w sposób szczególny pamiętajmy o naszych Siostrach Służebniczkach posługujących w naszej parafii i w DPS w Zdroju. Msze święte o godz. 6.30, 9.30 i po południu o godz. 16.00 i 18.00. Taca przeznaczona jest na klasztory klauzurowe. Na Mszę świętą na godz. 18.00 zapraszamy dzieci klas III Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci podczas Mszy Świętej odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 15.30 – 16.30., oraz od godz. 17.00 do 18.00

4. W czwartek od godz. 17.00 modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Czuwanie modlitewne prowadzone przez Honorową Straż Serca Jezusowego w piątek od godz. 8.45. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w godzinach przedpołudniowych.

5.W sobotę (3.02) wspomnienie św. Błażeja. Podczas Mszy świętych poświęcenie jabłek.

6. W sobotę początek nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30. Dodatkowa Msza święte o godz. 9.30. W kaplicy Sióstr Służebniczek w Starej Wsi (w Domu Generalnym) Męski Różaniec. Początek nabożeństwa o godz. 8.00.

7.W najbliższą niedzielę (4..02) podczas Mszy świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów. 8. Dziękujemy osobom , które przystąpiły do róży różańcowej rodziców modlących się za swoje dzieci , a za patrona przyjęły bł. Rodzinę Ulmów. Osoby te zapraszamy w przyszłym miesiącu w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu na godz. 14.30 do kościoła na spotkanie w celu odebrania materiałów liturgicznych i zmianę tajemnic róż różańcowych.

8. Dziękujemy Parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii Mszy Świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie Liturgii Słowa przez Parafian rejonu Mickiewicza

9. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Jan Data ( mieszkający przez wiele lat w Zagórniku k/ Andrychowa) pochowany na naszym cmentarzu i Stefania Środoń. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie..

10. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00