1.Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 i 17.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie pasyjnym. Msze święte niedzielne o godz. 16.00 i 18.00 w okresie Wielkiego Postu z racji nabożeństw Gorzkich Żali są bez kazań, dlatego prosimy uczestników tych Mszy świętych, aby Mszę świętą łączyli z nabożeństwem Gorzkich Żali i wysłuchali kazania pasyjnego. Przypominamy, że taca zbierana podczas Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Przypominamy, że po Mszy świętej wieczornej rozpoczynają się dzisiaj w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie i prowadzone będą przez Okres Wielkiego Postu w soboty i niedziele po Mszy świętej wieczornej.

2.W poniedziałek zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 16.00 Grupę Biblijną. Po Mszy Świętej w ramach spotkanie lectio divina.

3. W środę o godz.15.30 zbiórka dla kandydatów na ministrantów, a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4.W czwartek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Modlimy się w intencji Piotra naszych czasów papieża Franciszka.

5.W najbliższą niedzielę( 25.02) w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek na misje ad gentes. Pod chórem wystawiona będzie skarbona do której będzie można taką ofiarę złożyć.

6. Dziękujemy parafianom rejonu Podwale, Kopernika( 1,3), Bielawskiego 3 za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Kopernika (5, 7, 9), Osiedlowa i Asnyka.

7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w 3 niedzielę Wielkiego Postu a zakończymy we wtorek 5 marca. Rekolekcje poprowadzi o. Andrzej Noga ze Zgromadzenia Ojców Oblatów z Zahutynia k/ Sanoka. Program rekolekcji umieszczony będzie na naszej stronie parafialnej internetowej i w gablotach przed kościołem.

8. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej śp. Andrzej Wasylewicz , śp. Witold Szepieniec , śp. Danuta Myćka i śp. Jan Kucharski. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

9. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i tych, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa niech dobry Bóg, Odwieczna Miłość obejmie ojcowskimi ramionami i pobłogosławi każdą chwilę Waszego życia.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00